The Anegada Beach Club

**

Britské panenské ostrovy

Líbí se vám? Napište nám!
Perfektní zázemí i služby, ubytování v bezprostředním kontaktu s okolitou přírodou, nádherná pláž, dechberoucí podmořský život a výborné jídlo!

Informace o hotelu

The Anegada Beach Club opět otevřel brány po důkladné rekonstrukci a těší se na vaši návštěvu! Ať páry, či skupiny, rodiny nebo kolektivy, všichni zde naleznou úžasné podmínky pro svůj pobyt na Britských Panenských Ostrovech. Čeká vás zde perfektní zázemí i služby, ubytování v bezprostředním kontaktu s okolitou přírodou, nádherná pláž, dechberoucí podmořský život a výborné jídlo.

Umístění

Anegada je nejsevernějším z Britských Panenských Ostrovů. Je druhým největším a zároveň nejméně obydleným. Na rozdíl od ostatních Britských Panenských Ostrovů je Anegada plochý atol. The Anegada Beach Club se nachází uprostřed zeleně, v bezprostředné blízkosti krásných, písčitých pláží. Hotelový shuttle vyzvedává hosty na letišti nebo v přístavu a to bez ohledu na to, jestli zůstanou jeden den nebo deset.

Ubytování

Klenotem hotelu The Anegada Beach Club je unikátní koncept ubytování, které umožňuje přímý kontakt s okolitou zelení a plážemi. Představte si prostorné, dizajnové přístřešky z bílých plachet, se zastřešenými terasami s pohodlným sezením, ležením, houpací sítí i horkou sprchou. Mezi vámi a krásným výhledem přímo na oceán nestojí žádná překážka! Hotel je opravdu komorný, v nabídce ubytování je pouhých 16 apartmánů.

Inspirace

Anegada se pyšní čtvrtým největším korálovým bariérovým útesem na planetě a bohatou faunou a flórou. Ostrov vítá turisty, sportovce, milovníky přírody, dobrodruhy i rybáře. Láska ke Karibiku prochází žaludkem a v The Anegada Beach Club se budete cítit jako v kulinářském ráji. Pro sportovce jsou připravené kurty na beachvolejbal a badminton i různé druhy vodních sportů. Odpočinek si můžete dopřát v nádherném plážovém baru, u bazénu nebo každou sobotní noc i v houpací síti sledováním večerního filmu na obřím plátně.

Umístění hotelu

Anegada je nejsevernějším z Britských Panenských Ostrovů. Je druhým největším a zároveň nejméně obydleným. Na rozdíl od ostatních Britských Panenských Ostrovů je Anegada plochý atol. The Anegada Beach Club se nachází uprostřed zeleně, v bezprostřední blízkosti krásných, písčitých pláží. Hotelový shuttle vyzvedává hosty na letišti nebo v přístavu a to bez ohledu na to, jestli zůstanou jeden den nebo deset.

Lada Vágnerová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím