The Caves

****

Jamajka

Líbí se vám? Napište nám!
The Caves. Šik, šarmantní hotel s jasným výrazem, patřil vždy k těm nejlepším adresám v destinaci. The Caves je přesně tím místem, které vám Jamajku dostane pod kůži, díky kterému si ji navždycky zamilujete.

Informace o hotelu

Modrá obloha, zářivé noci, neopakovatelné chvíle, přirozený šarm. Zbavte se stresu s každodenní obyčejnosti v místě, které bylo stvořeno, aby se stalo vaším turistickým rájem.

Umístění

The Caves se nachází na severním pobřeží Jamajky, v oblasti Westmoreland, v malebném letovisku Negril s dlouhými plážemi a bílým pískem. Jízda z letiště v Montego Bay trvá 80 minut.

Ubytování

The Caves tvoří 12 idylických domečků, jedna velká vila, dva altány restaurací a bar. Hostům dále slouží SPA, vířivka, sauna a bazén se slanou vodou. To všechno v bezprostřední blízkosti třpitící se hladiny oceánu. Každý apartmán v resortu je jiný, unikátní, s vlastním charakterem. Listovat galerií je jako probírat se katalogem dizajnového studia, jen s tím rozdílem, že tato galerie má kromě stylových interiérů i nádherné exteriéry. Těm kralují zelené zahrady a přírodní mořské jeskyně.

Inspirace

Okouzlí vás romantické procházky po písčitých plážích, i koupání v azurově modrém moři. Na své si přijdou milovníci potápění a šnorchlování v místě zvaném West End, vyzkoušet lze nejrůznější sportovní a zábavné aktivity, můžete si zaplavat s delfíny, zajezdit na koních nebo se projít v některé z blízkých přírodních rezervací s unikátní flórou a faunou. V centru města na vás čekají příjemné restaurace a výborně zásobené obchůdky se suvenýry. Celé dny i noci má pro vás své dveře otevřené výborný hotelový bar, plný příležitostí, zábavy a stylových konverzací. Speciálně ve středu a v sobotu je zde ta správná plážová atmosféra, včetně nabídky lokálních kulinářských specialit.

Umístění hotelu

The Caves se nachází na severním pobřeží Jamajky, v oblasti Westmoreland, v malebném letovisku Negril s dlouhými plážemi a bílým pískem. Jízda z letiště v Montego Bay trvá 80 minut.

Lada Vágnerová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím