The St. Regis Bora Bora Resort

*****

Francouzská Polynésie

Líbí se vám? Napište nám!
Hotel pro náročnou klientelu. Přepych uprostřed tropické zeleně, bílého písku a průzračné laguny.

Informace o hotelu

Umístění

Resort leží na soukromém atolu jihovýchodně od hlavního ostrova, 15 minut lodí od letiště. K horám Mont Otemanu a Mont Pahia dojedete za 10 minut a do nedaleké vesnice Vaitape za 20 minut. Hotel, který je postavený v polynéském stylu, nabízí luxusní služby s ohledem na individuální přání hostů.

Vybavení

Hosté se mohou nechat hýčkat v Miri Miri spa by Clarins, zaplavat si v bazénu, pochutnat si na specialitách místní, francouzské, italské či asijské kuchyně. Pro sportovně laděné hosty je k dispozici fitness centrum, tenisové kurty a řada vodních sportů a aktivit ( rybolov, výlety do okolí).

Ubytování

Velký výběr vil od 144 m² až po 1208 m². K standardní výbavě patří vlastní terasa, zahrada nebo pláž, bazén nebo altánek, ve vodních vilách část prosklené podlahy, klimatizace, zdarma balená voda, stropní ventilátor, žehlička a žehlicí prkno, BOSE DVD/CD přehrávač, satelitní TV, minibar, zařízení k přípravě čaje a kávy, WiFi (za poplatek), 24 hodinový servis . V koupelně mimo jiné najdete župan, pantofle a luxusní kosmetiku.
K ještě většímu pohodlí je Vám k dispozici buttler, který se Vám věnuje po celou dobu pobytu. 

Všechny vilky mají výhled do laguny a na okolní ostrovy. Vilky nad vodní hladinou nabízejí několik kategorií – standard, superior, deluxe, premier nebo royal dvouložnicová vila. Kdo dává přednost pevnině, rozhodně si užije luxusu v plážových vilkách. Opravdovou lahůdkou je usedlost se třemi ložnicemi s absolutním soukromím, vlastním bazénem, pláží a korálovým útesem 

  

Lada Vágnerová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím