The Tryall Club

****

Jamajka

Líbí se vám? Napište nám!
Vítejte, toto je The Tryall Club, místo pro vaší lifestylovou dovolenou v srdečné a laskavé jamajské náruči. A víte, co vzít s sebou? Golfové hole!

Informace o hotelu

The Tryall Club je jako dobře střežené tajemství ve skříňce plné zázraků. Perla Montego Bay se rozkládá na více než osmi kilometrech čtverečních velkorysého prostoru, který garantuje každému z hostů dostatek rozletu, ale i soukromí a pohodlí. Resort je vhodný pro páry, rodiny, či dokonce vícegenerační pobyty v plně zařízených vilách a apartmánech. Vily jsou roztroušené v nádherné, zvlněné krajině, které korunuje soukromé, přes dva kilometry dlouhé pobřeží s nádhernou pláží a veškerým komfortem i plážovým servisem.

Umístění

Resort The Tryall Club je vzdálený 30 minut jízdy z letiště v oblasti Hanover Parrish's Sandy Bay.

Ubytování 

The Tryall Club disponuje jedinečným portfoliem ubytování, čítajícím příjemné apartmány pro páry, luxusní domy přímo u moře na pláži i rozsáhlé, nádherné vily, ideální pro vícegenerační pobyty. Vybírat můžete z praktické a přehledné mapy dle umístění ubytování v rámci resortu, dle vašich nároků a dle počtu ubytovaných osob.

Inspirace

Čas, který strávíte v resortu The Tryall Club může být pasivní a odpočinkový nebo aktivní a sportovní a v tom případě máte na výběr z celého dlouhého seznamu aktivit! Teplé vody Karibiku jsou úžasnou arénou pro všechny druhy vodních sportů, na které si vzpomenete. Jsou rájem pro potapěče a šnorchlování. Pokud vám víc vyhovuje se na oceán pouze dívat z pohodlí bazénu, pak vás vítá bazén u "Great House", který je díky své vyvýšené poloze úžasnou lóží s krásným výhledem. Samozřejmá je možnost rybaření i různých výletů lodí i prohlídka života pod hladinou díky lodi s průsvitným dnem. Součástí areálu je skutečný poklad – jedno z nejkrásnějších golfových hřišť Karibiku, nedávno rekonstruované, náročné a krásné zároveň, určené jak pro zkušené hráče, tak pro začátečníky, kterým se v malých skupinkách věnují zkušení instruktoři. Hřiště leží na místě cukrové plantáže ze 17. století. Stejnou vášeň jako golfu, věnuje The Tryall Club i tenisu, který zde má své unikátní podmínky již od roku 1959. K dispozici jsou i další míčové sporty jako volejbal, basketbal a fotbal. Zacvičit si hosté mohou jógu i ve skvěle zařízeném fitnesscentru s výhledem na oceán. Zasloužený odpočinek, klid a relax si mohou hosté vychutnávat v životem a barvami překypujících zahradách resortu, na tajných zákoutích romantické pláže nebo ve wellness. Symfonie chutí se pro vás připravuje v některé z restaurací, včetně unikátní restaurace v organické zahradě.

Umístění hotelu

Resort The Tryall Club je vzdálený 30 minut jízdy z letiště, v oblasti Hanover Parrish’s Sandy Bay.

Lada Vágnerová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím