The Brando

*****

Francouzská Polynésie

Líbí se vám? Napište nám!
Filozofií této značky je snaha o balanc mezi maximálně dosažitelným komfortem, obohacujícím kulturním zážitkem a citlivým přístupem k životnímu prostředí a zdejší komunitě.

Informace o hotelu

The Brando je unikátní privátní resort ve Francouzské Polynésii, který původně vlastnil herec Marlon Brando. Vybudoval tu svůj soukromý ráj, kde se fantazie, o které jste dosud pouze snili, stává skutečností. Atol Tetiaroa, na kterém The Brando leží, se vyznačuje mimořádnou biodiverzitou, která si zaslouží opatrné zacházení. Resort se zároveň přímo podílí nejen na ochraně a zachování zdejšího přírodního bohatství, ale i na jeho rozvoji.

Umístění

Resort se nachází na soukromém ostrově v atolu Tetiaroa severovýchodně od Tahiti. Je obklopený nádhernou lagunou s bohatým podmořským životem. Na ostrov je možné se dopravit soukromým letadlem. Dvacetiminutový let z Tahity klidně zvládne malá společnost Air Tetiaroa. Letadla odlétají z privátního terminálu letiště Faa'a International Airport na Tahiti.

Ubytování

Všechny vily se nacházejí přímo na písečných plážích, s hustý pralesem za zády, s nádherným výhledem na oceán. Vybírat můžete z jedno, dvou nebo tříložnicových vil, které jsou postavené v klasickém polynézském stylu. Ráno vás nepřekvapí, že za sousedy budete mít exotické ptáky a želvy.

Inspirace

Resort je tak podmanivý, že během prvních dní vůbec nebudete potřebovat organizovat žádný program. Přírodu tu neprožíváte jako nevítaní pozorovatelé, ale jako součást organismu. Až si vaše tělo a vaše mysl zvykne na dokonalost kulisy - a plavání v bazénu nebo v zálivu vám začne být těsné, můžete si rozšířit obzory třeba na kole, při potápění a šnorchlování. Nebo na paddleboardu a kajaku. V rámci odpočinku můžete navštívit knihovnu a studovnu, která nabízí dostatek inspirací ohledně regionu, ve kterém se nacházíte. Resort pochopitelně disponuje i tenisovým kurtem. Personál pro vás zařídí kvalifikované cvičební lekce a na míru šité tréninkové programy, stejně jako kurzy a exkurze do tajů polynézské kultury a zvyků. Unikátní služby poskytuje i spa centrum, které nabízí širokou škálu spa procedur založených na tradičních polynézských postupech s moderním přístupem.

Umístění hotelu

Resort se nachází na soukromém ostrově v atolu Tetiaroa severovýchodně od Tahiti. Je obklopený nádhernou lagunou s bohatým podmořským životem. Na ostrov je možné se dopravit soukromým letadlem. Dvacetiminutový let z Tahity klidně zvládne malá společnost Air Tetiaroa. Letadla odlétají z privátního terminálu letiště Faa’a International Airport na Tahiti.

Lada Vágnerová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím