The Chia Laguna

*****

Sardinie

Líbí se vám? Napište nám!
Představte si nejkrásnější dovolenou. A pak tu představu vynásobte tisícovkou. Výsledek se jmenuje Hotel Laguna, pětihvězdičkový klenot resortu The Chia Laguna.

Informace o hotelu

Nádherný, pětihvězdičkový hotel okouzlí dechberoucím výhledem na moře a energií, která vyzařuje z okolní přírody. Hotel Laguna je vaším rájem pohostinnosti a pohodlí.

Umístění

Resort se nachází 4 minuty od pláže, jen 50 km od města Cagliari, kde naleznete letiště i přístav, nejdůležitější v jižní Sardinii. Přístav spojuje Sardinii s Neapolí, Palermem, Civitavecchii a Trapani.

Ubytování

Prostorné apartmány a pokoje jsou moderně zařízené v elegantním středomořském stylu. Disponují buď rozlehlými terasami nebo zahradou. Díky terasovitému stylu výstavby jsou z apartmánů a pokojů nejkrásnější výhledy, které vypadají jako dokonalý exotický obraz, aniž byste museli přeletět oceán: nekonečná pláž, bílý písek, modré moře. Ať už si vyberete kteroukoliv z možností ubytování v hotelu, všechny mají společné dvě věci: luxus a nadstandardní pohodlí.

Inspirace

V hotelu Laguna je velmi jednoduché vychutnávat si každý zdejší moment. Ať už zamíříte na některou z pláží, do spa centra nebo k bazénu, všude se vám bude líbit a především - všude se o vás výborně postarají. Pláže skýtají veškeré pohodlí k odpočinku i inspiraci k zábavě. Na požádání a za malý poplatek je možné rezervovat lehátka v první a druhé řadě na pláži Dune di Campana a v první řadě na pláži Monte Cogoni. Vlakový expres vás navíc pohodlně doveze na další pláž, Dune di Campana, na které se nachází privátní část dostupná exkluzivně pro hosty hotelu Laguna. Je také možné zorganizovat potápění a různé vodní sporty, stejně jako zajímavé aktivity pro nejmladší hosty. Po zatmění slunce si vychutnejte atmosféru v baru Bollicine s výhledem na hrad a nezapomeňte na večeři ve zrekonstruované restauraci La Terrazza.

Umístění hotelu

Resort se nachází přímo na pláži, jen 50 km od města Cagliari, kde naleznete letiště i přístav, nejdůležitější v jižní Sardinii. Přístav spojuje Sardinii s Neapolí, Palermem, Civitavecchii a Trapani.

Martina Šarmanová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím