Treasure Beach

****

Barbados

Líbí se vám? Napište nám!
Hotel Treasure Beach, patřící do sítě Elegant Hotels, se nachází přímo na pláži na oblíbeném Platinum West Coast na Barbadosu. Věrný svému jménu představuje opravdový poklad v nabídkách ubytování v této oblasti. 

Informace o hotelu

Kompletně zrenovovaný resort se znovu otevřel v roce 2017 a je určený pouze pro dospělé hosty. V rámci nadstandardních služeb nabízí na míru šité umělecké, kulturní a kulinářské zážitky pro ty, kterým je bližší aktivní koncept dovolené i dokonalý servis pro ty, kteří upřednostní odpočinkovou dovolenou u bazénu či na pláži.

Umístění

Hotel Beach Treasure se nachází přímo na pláži, na jižním cípu Payne's Bay na západním pobřeží Barbadosu. Transfer z letiště trvá 40 minut.

Ubytování

Hosté mají k dispozici 35 zrenovovaných apartmánů, seřazených do tvaru podkovy kolem bazénu. Vybírat lze z apartmánů s výhledem na moře, s výhledem na bazén a s výhledem do zahrady.

Inspirace

Pobyt v hotelu Beach Treasure obohatí úžasná nabídka restaurací a barů, do kterých patří i 15 spřátelených adres v blízkém okolí, dosažitelných pomocí vodních taxíků. Navštívit lze skvěle zařízené fitness centrum s nabídkou cvičení a lekcí pod odborným vedením, i 18 jamkové golfové hřiště v dosažitelné vzdálenosti. Pěšky nebo dostupnými autobusovými linkami se rychle dostanete k možnostem nákupů a nočního života.

 

Umístění hotelu

Hotel Beach Treasure se nachází přímo na pláži, na jižním cípu Payne’s Bay na západním pobřeží Barbadosu. Transfer z letiště trvá 40 minut.

Lada Vágnerová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím