Tubkaak Krabi Boutique Resort

****

Thajsko

Líbí se vám? Napište nám!
Objevte s námi jeden z nejútulnějších resortů v Thajsku, který zaslouženě figuruje na listině tisícovky míst, která byste měli za život navštívit!

Informace o hotelu

Umístění

Unikněte davům a vychutnejte si drink na opuštěných plážích soukromého ráje v malebné provincii Krabi v jižním Thajsku! Čisté moře, modrá obloha, majestátní hory a příroda čekající na Vaše objevení - to vše na Vás čeká 40 minut jízdy z mezinárodního letiště Krabi.

Vybavení

Tubkaak nabízí celou řadu služeb na vysoké úrovni, díky kterým hosté mohou nabrat síly a odpočinout si v exotickém prostředí nebo zažít trochu adrenalinu při prozkoumávání místních krás a atrakcí - ať už je to výlet na okolní ostrovy, trek po horách, potápění s tropickými rybami, koupání ve smaragdovém jezírku Sa Morakot, kanoeing nebo jízda na oblíbených slonech.
L'escape Spa Vám nabídne řadu relaxačních procedur a masáží, telpé i studené bazény, parní lázeň a saunu v tadičním thajském stylovém prostředí. V resortu také najdete bazén, plně vybavenou posilovnu, knohovnu nebo konferenční místnosti. Máte možnost účastnit se thajského kurzu vaření, lekcí jogy, vypůjčit si auto nebo nakoupit si památeční předměty v místním obchůdku.
O Vaše gastronomické zážitky se postarají 2 elegantní restaurace umístěné na pláži - The Arundina, která servíruje typickou asijsou kuchyni, a Di Mare, jež (jak už název napovídá) nabízí italskou kuchyni doplněnou o čerstvé plody moře.

Ubytování

Všech 49 vil, které resort nabízí, je navrženo s citem pro detail a mají útulný interiér s tradiční thajskou atmosférou, který perfektně zapadá do místního prostředí. Vily se soukromým bazénem i pokoje jsou prostorné, inspirované jižanskou lidovou architekturou, mají výraznou oblou střechu a  najdete v nich nábytek z kokosového a teakového dřeva, ale hlavně místní přívětivou atmosféru. Vybaveny jsou lednicí, minibarem, kávovarem, TV s DVD přehrávačem, stereem, a samozřejmě Wifi připojením. 
The Tubkaak nabízí Garden Room, Superior Room, Deluxe Room, Seaview Room, Laurel Suite, Premier Pool Villa, Beach Pool Villa, Haven Suite a Tubkaak Suite

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím