Ubud Village Resort & Spa

****

Indonésie

Líbí se vám? Napište nám!
Ubud Village Resort & Spa má příjemnou a přátelskou atmosféru, která je umocněna vynikajícími službami a ohledem na návštěvníky. Je určen pro relaxaci, odpočinek a klidné rozjímání.

Informace o hotelu

Klidné místo pro rozjímání

Ubud Village Resort & Spa je ideální místo pro pro páry, rodiny i přátele. Na první pohled Vás zaujme výhled na rozlehlá terasovitá pole, která jsou spolu s tropickými zahrady všudepřítomné. Resort je umístěn na úpatí kopce Ubud, 45 minut od mezinárodního letiště Ngurah Rai Bali a nedaleko Ayung River, v pěší vzdálenosti od Ubudu – kulturního střediska Bali. Opičí prales je vzdálen 10 minut chůze a trhy v Ubudu 15 minut. Další alternativou je ptačí park, krokodýlí farma, sloní safari (15 minut jízdy).

Vybavení hotelu

Hotel má relaxační atmosféru. Okolo hotelu se rozprostírá tropická zahrada a rýžová políčka. Hotel nabízí různé aktivity: hodiny místního tance, malování, vaření, vyřezávání ovoce, pro ty, kteří chtějí zažít trochu dobrodružství tu jsou zejména pěší výlety, jízdy na kole a rafting. Nechybí tu ani restaurace, coffee shop, bar a lázně.

Ubytování

Ubud Village oslavuje krásy přírody a tradiční balijskou kulturu, o čem svědčí i jeho motto "Kde se klid potkává s tradicí". Ubud Village nabízí ubytování typu: Gargen Pool Villa, Ricefield Pool Villa a Village Suite Villa. Všechny mají soukromý bazém, klimatizaci, televizi, venkovní i vnitřní sprchu, královské postele (2 jednolůžka nebo manželskou), trezor a venkovní altány. 

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím