Valamar Atrium Baška Residence

*****

OSTROV KRK

Líbí se vám? Napište nám!
Probouzení za zvuků šumění moře, luxusní snídaně, elegantní ubytování, nádherná pláž a čisté, modré moře. Zažijte Chorvatsko luxusně. Zažijte Valamar Atrium Baška Residence. 

Informace o hotelu

Vzácný čas své dovolené v hotelu Valamar Atrium Baška Residence můžete strávit plaváním v moři nebo hotelových bazénech, objevováním skrytých pláží, starých kamenných zdí či měsíční krajiny kopců nad městem Baška.

Umístění

Hotel Valamar Atrium Baška Residence se nachází jen pár kroků od proslulé pláže Vela Plaža, v centru zálivu u města Baška, druhém největším městě ostrova Krk.

Popis oblasti

Baška je oblíbeným turistickým letoviskem v úrodném údolí Baška draga. Nachází se na jihovýchodním pobřeží ostrova Krk, v Kvarnerském zálivu. Vesnička se rozkládá v části úrodného údolí Baška draga. Na nedaleký ostrov Ráb se lze dostat trajektem. Kromě Rábu jsou nejbližšími zajímavými cíly Punat, Senj, Stara Baška a ostrov Prvić.

Ubytování

Luxusní apartmány s balkóny mají výhled na pláž, na ostrov Prvić a na vysoké kopce nad údolím Baška. V nabídce pokojů jsou dvě kategorie 4 a 5 hvězdičkové kvality s vlastní vířivkou na terase. Zařízení všech pokojů i apartmánů elegantním dekorem navozuje útulnou a komfortní atmosféru. Apartmány mají plně vybavenou kuchyň. Hosté ubytovaní v pokojích mohou na požádání využívat kuchyňský kout. Jedinečnost tohoto ubytování je podtržená bohatým snídaňovým bufetem, zdravou a chutnou kuchyní a velmi příjemnou atmosférou v restauraci Atrium Café. Restaurace vlastní certifikát Halal. Hlídané parkování mají hoteloví hosté zajištěné, včetně transferu do hotelu.

Inspirace

Vnitřní a venkovní bazény, stejně jako i animační programy, jsou pro hotelové hosty k dispozici ve vedlejším hotelu Corinthia - a jsou v ceně. Hotely jsou umístěny těsně u sebe. Vela Plaža je atraktivní, téměř dva kilometry dlouhá oblázková pláž, oceněná Modrou vlajkou. Na pláži je k dispozici spousta sportovních i zábavních aktivit. Kilometr od hotelu se nachází i nudistická pláž. Pro děti je v letních měsících otevřený bezplatný dětský klub. Půjčit si lze kola, zahrát si můžete volejbal a pro pobavení hostů se organizují denní i večerní zábavné programy. Masáže, finská sauna, speciální relaxační bylinkovou procedurou a další wellness procedury jsou pro hosty hotelu Baška k dispozici v ceně ubytování ve 20 metrů vzdáleném sesterském hotelu Corinthia.

Umístění hotelu

Hotel Valamar Atrium Baška Residence se nachází jen pár kroků od proslulé pláže Vela Plaža, v centru zálivu u města Baška, druhém největším městě ostrova Krk.

Martina Šarmanová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím