Vietnam EXCLUSIVE

Vietnam

Líbí se vám? Napište nám!
Poznávání i odpočinek, města i příroda, historie i současnost - Hanoi – Halong Bay – Danang, pobyt na pláži – Saigon 

Informace o zážitku

VIETNAM EXCLUSIVE - 15 DNÍ/ 13 NOCÍ 

Den 1 Hanoi, přílet 

Přílet do Hanoje, privátní transfer, ubytování v hotelu Sofitel 5* (či jiném) na dvě noci. Na letišti si vás vyzvedne váš průvodce, který s vámi bude po celou dobu pobytu v této oblasti.

Den 2 Hanoi 

Po snídani stylová prohlídka Hanoje ve voze Citroen Traction Avant. V podvečer/večer doporučujeme individuální pěší průzkum starého centra města plného pouličních prodejců nejrůznějších pochutin – skvělá je polévka „bun cha".

Den 3 Halong Bay 

Po snídani transfer do Halong Bay, privátním autem v doprovodu průvodce, cesta trvá cca 4h jízdy. Po příjezdu nalodění na soukromou loďku a čerstvý seafood lunch, následuje okružní plavba po zátoce, USESCO, krasové útvary. Na závěr dne romantická večeře na palubě, nocleh na lodi. http://luxuryhalongbay.com/cruise/premium-valentine

Den 4 Halong Bay - Danang

Snídaně na lodi a dokončení plavby, transfer na letiště a přelet hydroplánem zpět do Hanoje. Na palubě letadla je max. 12 osob. Nejdříve absolvujete vyhlídkový let nad zátokou, po té budete pokračovat na letiště Noi Bai airport. Jedná se o stejné letiště, ze kterého budete pokračovat do centrálního Vietnamu. Přelet do centrálního Vietnamu, do Danangu, transfer do plážového hotelu Furama Resort 5* (či jiného), zde večeře, nocleh, ubytování na šest nocí.

Den 5 Hoi An - privátní tour

Po snídani transfer do městečka Hoi An – zde rybářská výprava, oběd a prohlídka sterého centra. Cestou zpět do Da Nangu zastávka na čaj v klasickém Tea House. Večeře a nocleh v hotelu.

Den 6 Hoi An – venkov - privátní tour

Snídaně v hotelu a hurá na venkov – průzkum tradičního Vitnamu na skútrech, večeře v Tra Que Vegetable village. Po večeři návrat zpět do hotelu, nocleh. Průvodce si vás vyzvedne kolem poledne, přesný čas si domluvíte osobně, tento den doporučujeme přibalit plavky!

Den 7 – 9 Relax na pláži

Pobyt na pláži, zasloužený odpočinek, relax, hotelové SPA. 

Den 10 Danang – Saigon 

Dopolední volno, odpoledne transfer na letiště a let do Saigonu (Ho Chi Minh City), transfer do hotelu Park Hyatt Sai Gon 5* (či jiného), ubytování na tři noci.

Den 11 Ci Chi Tunely, Saigon - privátní tour

Po snídani prohlídka známých Cu Chi Tunnels na privátní rychlostní lodi. Cu Chi Tunely – pozoruhodná, 200 km dlouhá síť tunelů, používaná zejména za americko-vietnamské války. Návrat do města, odpoledne a večer prohlídka města vč. kulinářských zážitků (s místním specialistou).

 Den 12 Řeka Mekong 

Snídaně v hotelu, okružní plavba deltou řeky Mekong, návrat v pozdním odpoledni, odpočinek a večeře, na závěr pobytu krásná A O Show http://www.luneproduction.com/ao-show

 Den 13 Saigon 

Volný den před odjezdem, transfer na letiště, odlet zpět do Prahy.

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím