Wellnesshotel Krallerhof

****

Rakousko

Líbí se vám? Napište nám!
Wellnesshotel Krallerhof – nadstandardní ubytování, které vás rozhodně bude bavit. A hýčkat. Krása je všude kolem. 

Informace o hotelu

Oslňující panoramata, která můžete pozorovat z první řady. Nedotčená příroda, dokonalá architektura, umění na každém kroku, barevné, veselé a stylové ubytování. Bezkonkurenční wellnesscentrum. Wellnesshotel Krallerhof! Místot pro ty, co mají vkus.

Umístění

Rodinný wellness hotel Krallerhof se nachází mezi alpským střediskem Leogang a dolní stanicí lanovky Asitz. Dojezd je výborně značený, parkování zdarma. Celé lyžařské oblasti Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn se také trefně přezdívá Ski Cirkus.

Ubytování

Ubytování v pětihvězdičkovém standardu obsahuje všechno, co potřebujete pro svůj dovolenkový pobyt. Zvláštní důraz se klade na kvalitu spánku. Tomu je podřízené i zařízení pokojů: kvalitní postele, povlečení, klima v pokojích i podlahové krytiny, ve kterých se nedrží prach. Každý ze 124 pokojů a apartmánů je jiný, skoro by se dalo říct, že pokoje jsou další hotelovou uměleckou kolekcí. Hotelové vedení se s plnou vážností snaží o co nejmenší environmentální zátěž tak, aby se nejen současné, ale i příští generace mohly těšit z dokonalosti tohoto místa.

Inspirace

Celkem kolem pěti set uměleckých děl zdobí interiéry a exteriéry hotelu. Sbírka sestává převážně ze současných výtvarníků. Spíš hotel s galerií, nebo spíš wellnesscentrum? Těšte se na více než 2500 metrů čtverečných lázeňského ráje, ve kterém najdete vše, co znáte, a také spoustu toho, co jste ještě neviděli. K vašim službách zde naleznete nejrůznější lázeňské procedury, devět druhů saun, čtyři různé relaxační místnosti, čtyři bazény, sedmnáct druhů masáží, solária, fitness centrum, kardio zónu i privátní spa. Mimochodem, zimní dovolená je tu bílá. Pokrytá sněhem a hýčkaná sluníčkem. Přímo pohádková. Krallerhof leží v oblíbené oblasti zimních sportů Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn a nabídka aktivit je tak široká, jak prostorný je váš diář. V létě vás početné turistické stezky dovedou čerstvým vzduchem k průzračným jezírkům a impozantním vrcholům, dalekým cílům a nezapomenutelným zážitkům.

Umístění hotelu

Rodinný wellness hotel Krallerhof se nachází mezi alpským střediskem Leogang a dolní stanicí lanovky Asitz. Dojezd je výborně značený, parkování zdarma. Celé lyžařské oblasti Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn se také trefně přezdívá Ski Cirkus.

Martina Šarmanová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím