Windstar Cruises

USA

Líbí se vám? Napište nám!
Co slíbíme, to dodržíme - mimořádné, nezapomenutelné zážitky a nové, výjimečné zkušenosti. 

Informace o zážitku

Cestování jinak! Představte si, že máte celý seznam cílů, které stojí za to vidět. Představte si, že jsou od sebe dost vzdálené, že je třeba vzájemně dělí moře nebo oceány. Existuje způsob, jak je všechny navštívit? Existuje! Přijměte pozvání na některou z námi nabízených plaveb po známějších i méně známých námořních trasách planety. Přijměte pozvání na výlet, na jaký se nezapomíná.

Lodní společnost

Cílem společnosti Windstar Cruises je poskytnout svým klientům a hostům na palubě na míru šité, autentické zážitky z cest vedených mimo hlavní turistické dálnice. S kapacitou lodí do 310 pasažérů cílí společnost Windstar Cruises na co nejkvalitnější plnění individuálních potřeb svých zákazníků. Tento přístup se týká jak prvotřídního servisu na palubách lodí, tak kulinářských zážitků, wellness služeb, vybavení lodí a cestovatelských zážitků, které umožní hostům seznámit se s novými zeměmi, jejich kulturou a zajímavostmi ze zcela nové perspektivy.

Flotila

Společnost Windstar Cruises provozuje flotilu šesti lodí, malých plachetnic a lodí s veškerým příslušenstvím s kapacitou maximálně 310 pasažérů. Naše lodě budí pozornost a obdiv, při vplouvání do přístavů jsou nepřehlédnutelné! Jsou elegantní a majestátní, s vysokými a vlajícími plachtami brázdí vlny moří i oceánů a plní vaše sny o svobodném cestování bez hranic, na čerstvém vzduchu a za krásnými cíli. Na palubě flotily Windstar Cruises jsou vítaní i ti nejnáročnější zákazníci a jejich rodiny. Kajuty a veškeré společenské prostory jsou ztělesněním luxusu a pohodlí. Račte vstoupit na palubu a zažít ten komfort na vlastní kůži!

Destinace

Flotila Windstar Cruises navštíví přibližně 270 přístavů ročně. Trasy se linou kolem pobřeží Evropy, vodami Karibiku, kolem Kostariky a Panamského průplavu, vodami Asie, Aljašky, Kanady a až na Tahiti. Síť destinací společnosti Windstar Cruises poskytuje zákazníkům možnost zažít dechberoucí, pulzující města jako například Singapur, Hong Kong či Bangkok. Taky uvidíte netknutou přírodu a božský klid odlehlých částí kontinentů. 

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím