Windstar Cruises - Grand Prix of Monaco

Líbí se vám? Napište nám!
Závodní expert F1 s Vámi stráví celou plavbu.

Informace o zážitku

1.den  Řím, Itálie

Poté, co se nalodíte na Star Breeze, seznámíte se se závodním expertem Formule 1, který s Vámi stráví celou plavbu.

Řím patří mezi města, která své návštěvníky vždy vítá s otevřenou náručí. Jděte do toho a položte svou ruku do La Bocca della Verità, vhoďte mince do slavné fontány Trevi a mnoho dalšího! Toto město láká na výtečnou kuchyni, neuvěřitelné památky a nekonečné potěšení! 

2.den  Portofino, Itálie

Tento den je jako stvořený pro relaxaci v jedné z kaváren v Portofinu, pro akční typy je výzvou výstup na Castello Brown, na jehož vrcholku Vás odmění hrad z 15. století a užijete si dechberoucí výhledy na moře.

3.den  Cannes, Francie

Vítejte v srdci Francouzské riviéry! Nakupujte v exkluzivních buticích, vychutnejte si vychlazené Sancerre v elegantní kavárně a mějte oči otevřené, aby Vám žádná celebrita neutekla! 

4.den  Sanary-Sur-Mer, Francie

Toto francouzské nejprosluněnější město, které leží na Francouzské riviéře, byla původně malá rybářská vesnička, kterou dodnes zdobí sbírka tradičních dřevěných rybářských lodí. Sanary-Sur-Mer je domovem Jacquese Cousteaua, který zde měl vilu zvanou Baobab.

5.den  Motnte Carlo, Monako

Přístav v Monte Carlu je vynikajícím místem pro obdivování luxusních jachet i atmosféry vzbuzující F1 - časovky budete sledovat přímo z tribuny. Večer si užijete koktejl a večeři přímo v centru Monte Carla. 

6.den - Grand Prix, Monako

Den "D" je tady. Dáte si brunch na palubě Star Breeze a poté se přesunete na tribunu , kde budete v odpoledních hodinách sledovat Velkou cenu Monte Carla!

7.den - Portoferraio, Itálie

Tento krásný ostrov proslavil Napoleon Bonaparte, který zde byl v exilu. Vy můžete navštívit jeho dům a poté objevovat krásy celého ostrova!

8.den - Řím, Itálie

Star Breeze

Jakmile vstoupíte na palubu této luxusní jachty (s pouhými 212 pazažéry), budete mít pocit, jako by byla celá jachta pouze Vaše! 

Apartmány Vám poskytnou dechberoucí výhledy, ať už na oceán nebo na překrásná města. Salónky, club, kasino, knihovna a mnoho dalších prostor čeká pouze na Vás! Udělějte si čas sami pro sebe ve WindSpa, užijte si bazén, vyběhejte delikátní deserty v Fitness Centru, navštivte Bridge či pozdravte kapitána!

Star Breeze je natokil velká, aby Vás rozmazlila a zabavila, ale také dost malá na to, aby mohla kotvit v malých malebných přístavech ve skrytých zátokách, kam se ostatní lodě nedostanou.

Martina Šarmanová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím