Britské panenské ostrovy

Dovolená na Britských panenských ostrovech

Líbí se vám? Napište nám!
Britské panenské ostrovy uspokojí všechny návštěvníky, kteří holdují vodním sportům! Windsurfing, divegliding, potápění se s delfíny a ještě mnohem víc!

Základní informace

Dokonalý ráj v Karibiku

Britské Panenské ostrovy jsou britskou kolonií, kterou tvoří ostrovy Tortola, Anegada, Virgin Gorda, Jost Van Dyke a více než 30 korálových ostrůvků ve skupině Panenských ostrovů v Karibském moři. Ostrovy představují vrcholky podmořského pohoří. Terén je tudíž členitý, pobřeží tvoří písečné pláže lemované korálovými útesy. Pouze Anegada s velkou ornitologickou rezervací v porostech mangrovů je plochá.

Kdy cestovat na Britské panenské ostrovy?

Na Britských panenských ostrovech vládne klima tropické, pasátové. Průměrná teplota vzduchu se pohybuje mezi 26 - 31º C, teplota vody kolem 25º C. Jelikož se v této oblasti v letních měsících vyskytují místní tropické cyklony, doporučujeme cestovat od konce října do května.

Vstupní formality

Pro vstup do země je potřeba platný pas. Vízum pro čeké turisty není potřeba při pobytu do 90 dní. Očkování není povinné, doporučuje se očkovat proti žluté zimnici, hepatitidě A, B a břišnímu tyfu.

 

Oblíbené hotely

Lada Vágnerová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím