SPECIÁL: alternativní medicína v Evropě-LANS MED

DÍL 1: LANS MED

Po našem úspěšném speciálu ,,SUPERPOTRAVINY z celého světa“ bychom rádi představili novou sérii dílů, jež se zaměřují na zdravý životní styl a holistický přístup.

 

Jedinečný evropský koncept holistické medicíny

Jelikož v dnešní nelehké době je nutné dbát na správnou životosprávu, posilovat imunitu i ducha, zaměřili jsme se trochu na jiný přístup a rádi bychom se s vámi podělili o tento zajímavý koncept. Ať už se bude jednat o holistickou metodu Ajurvédu, jejímž hlavním principem je sebepoznání, život v souladu s osobní konstitucí a přírodními zákony nebo alternativní medicínu,  nemusíte nutně jen do Indie či jiné exotiky, ale také blíže naší domovině. Vytipovali jsme pro vás ověřená a vyzkoušená místa v Evropě, která nadchnou nejen svým přístupem a procedurami, ale i architekturou a citlivým umístěním. 

LANS MED CONCEPT = evropský lídr v INOVATIVNÍ MEDICÍNĚ, značka, jejíž filozofií je holistický přístup k regeneraci a prevenci za pomocí moderní medicíny, naturopatie, ověřených terapeutických metod a nejnovějších vědeckých výzkumů, vše v příjemné atmosféře.

Za očistou k sousedům

Koncept zahrnuje celkem 6 resortů na různých evropských místech a každý s jiným zaměřením. Léčebné lázně s LANSERHOF LANS, nacházející se v obci Lans, jen 9 km od známého lyžařského střediska Innsbruck, nabízí více než 30 letou tradici v cestě za zdravějším životním stylem. Klinika Lanserhof Lans se zaměřuje na detox těla, nutriční výživu,  syndrom vyhoření, kryoterapii, nebo aplikuje tzv.: ,,spánkovou terapii". Resort byl zvolen jako nejlepší medicínské lázně pro rok 2019.

Velmi obdobné služby zahrnují také lázně LANSERHOF TEGERNSEE, ležící v blízkosti německého jezera Tegernsee, cca 50 km od Mnichova. Resort patří k nejmodernějším evropským lázním.

Za zmínku stojí také lázně LANSERHOF SYLT, spadající  do rodiny konceptu LANS MED. Leží na nejsevernějším německém ostrově SYLT, na pomezí Německa a Dánska, jež omývá severní moře. Resort se otevře v létě  2021 a nabídne 68 pokojů rozmístěných do krásných domků s doškovou střechou a přímým výhledem na moře. Jeho zaměřením je kardiologická rehabilitace pro akutní nebo chronická onemocnění. 

PS: nezapomeňte, že strach je největší zabiják imunity a oslabuje zdraví. Proto buďte co nejvíce na čerstvém vzduchu, dbejte na přísun vitamínů, dodržujte pitný režim, kvalitní spánek a omezte sledování současných ,,katastrofických" scénářů :)

 

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím