Toskánský Castello di Velona Resort bude znovu otevřen 3. dubna

Kdysi býval strážní věží, dnes jde o skvostný hotel. Castello di Velona Resort se tyčí nad nejstarší poutní cestou v Evropě a láká všechny, kdo touží prožít nezapomenutelné chvíle v Toskánsku s překrásným výhledem a termálními lázněmi.

Pětihvězdičkový hotel Castello di Velona Resort se nachází 8 km od města Montalcino. Od letiště ve Florencii je vzdálený 150 km a od Říma 240 km. Je usazený v nádherné toskánské krajině plné geometricky seřazených vinic a olivových hájů. Mnoho toskánských specialit, ať už v podobě jídla, nebo pití, v hotelu samozřejmě ochutnáte.

V dubnu je hotel znovu otevřen po zimní pauze

Na zimu byl hotel uzavřený, na 3. dubna 2020 je však naplánované otevření po zimní přestávce a vy můžete být u toho. Pokud si objednáte pobyt od 3. do 15. dubna, získáte navíc zdarma ochutnávku vína Brunello. Na hradě si totiž vyrábí vlastní víno a olivový olej. Až se ponoříte do teplé vody a vychutnáte si pohled na krajinu s vinicemi a olivovými háji, bude vám jasné proč.

V těchto lázních si skutečně odpočinete

Panoramatická sauna, ledová fontána, emoční sprcha a turecké koupele jsou velkými lákadly. Nejlepším zážitkem jsou však koupele ve venkovních bazénech, odkud si užijete překrásný výhled. Můžete si zde objednat i masáže a další lázeňské procedury. Koho by nebavilo se pouze nechat hýčkat, pro toho je připraveno také fitness centrum.

Zažijte, jaké je bydlet na hradě

Castello di Velona Resort nabízí celkem 45 pokojů a ve všech z nich se budete cítit jako princezna nebo jako hradní pán. Vybrat si lze pokoje „The Castle", které jsou konzervativnější, zařízené starožitným nábytkem a umístěné přímo v budově hradu. Druhou variantou jsou pokoje „Spa Terrace" s modernějším vybavením, umístěním v podhradí a přímým vstupem na vlastní terasu. V ceně ubytování je již vstup do OLI Spa a také bohatá snídaně. Jídlo v rezortu je vynikající, užijete si tradiční italskou kuchyni se všemi jejími specialitami.

Rádi vám tento nevšední zážitek připravíme.

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím