Barbados

Dovolená na Barbadosu

Líbí se vám? Napište nám!
Barbados Vás naláká na komfortní ubytování, příjemné a vstřícné obyvatelstvo, historické památky, výtečnou kuchyni i exotické prostředí. A také na úžasný golf!

Základní informace

Poznejte Barbados!

Korálový ostrov v Karibském moři o velikosti pouze 24 x 36 km, obklopený teplým křišťálovým mořem se stal oblíbeným cílem turistů z celého světa. Na východě ostrova se tyčí skalnaté pobřeží, o které se tříští obrovské vlny Atlantiku a na protější západní straně ostrova najdete písečné pláže Karibského moře. Ostrov pokrytý bujnou tropickou vegetací nabízí teplé slunečné počasí po celý rok. Lákadlem pro turisty je rušný noční život, velká hotelová zařízení a množství sportovního vyžití. Věděli jste, že Barbados je pro golfové nadšence lepší destinací než Santa Lucia? 

Kdy cestovat na Barbados?

Teplota vzduchu se pohybuje mezi 28 - 31º C. Teplota vody se pohybuje okolo 25º C. Od června do října je období dešťů a objevují se tropické lijáky. Nejsušší období je od února do května. Jelikož se v této oblasti v letních měsících vyskytují místní tropické cyklony, doporučujeme cestovat od konce října do května.

Vstupní formality

Čeští turisté k pobytu na Barbadosu nepotřebují vízum. Očkování není povinné, doporučuje se očkovat proti žluté zimnici, hepatitidě A, B a břišnímu tyfu.

Oblíbené hotely

Lada Vágnerová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím