Česká republika

Dovolená v České republice

Líbí se vám? Napište nám!
Všude dobře – doma nejlépe! S tímto tvrzením můžeme souhlasit, ale také s ním polemizovat. Můžeme si říct, že čím víc jsme zcestovalejší, tím větší pokoru máme. Méně si stěžujeme a více si vážíme hodnot. Víme, že nejsou samozřejmé.

Základní informace

Vítejte doma

Česká republika patří k nejbezpečnějším zemím na světě. Je to země různých kulturních vlivů, černého humoru, piva i slavných hudebních skladatelů. Náš domov. Nejčastěji vás na těchto stránkách zveme do světa. Jsou ale chvíle a místa, pro které se vyplatí objevit i to, co máme na dlani. Naše vlastní nejkrásnější destinace, nejpohodlnější ubytování a nejvymazlenější služby. Jsme specialisté na cestování po světě i po Česku. Vítejte doma!

Inspirace

Cestovat po celém světě je fajn a díky za ty možnosti, pořád se ovšem máme co učit a co objevovat i u nás, doma. Možná ve svém vlastním městě, ve vedlejší ulici či vesnici, za kopcem, v sousedním okrese nebo v tom nejzastrčenějším místě v závětří na konci českého světa. Vydejte se s námi krajinou a objevujte místa, která jsou inspirující, překvapivá a plná bohatství, o jakém se vám možná nesnilo. Kultura, vzdělání, historie. Péče, odpočinek a relax. Příroda, pohyb a sport. Co vás láká? Seznamte se s našimi nejmilejšími destinacemi – všechny jsme osobně vyzkoušeli a vřele je doporučujeme. Pro cestování je Česká republika vhodná celoročně, díky své členitosti a rozmanitosti není dne ani místa, kde byste nebyli vítáni v každém ročním období.

Oblíbené hotely

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím