Objevte divočinu Namibie na úchvatném safari

Namibie, země ohromující divočinou a rozmanitou přírodou, je ideálním místem pro dovolenou plnou dobrodružství. Pokud hledáte nezapomenutelný zážitek a toužíte po setkání s divokými zvířaty v jejich přirozeném prostředí, safari v Namibii je pro vás tou správnou volbou.

A proč se vydat právě do Namibie?

  • Rozmanitost a unikátní krajina Namibie je domovem jedné z nejkrásnějších scenérií na světě. Od ohromující pouště Namib Desert, která se táhne podél pobřeží, až po horské masivy a dramatické kaňony, jako je Fish River Canyon, je tato země plná překvapení. Během safari budete mít možnost objevovat rozsáhlé savany, baobaby, skalní útvary a překrásné slané pláně. Namibie vás doslova uchvátí svou jedinečnou a neopakovatelnou přírodou.
  • Namibie je domovem mnoha ohrožených druhů zvířat a zároveň se pyšní úspěšnými programy na ochranu přírody. Během safari budete mít možnost potkat slony, nosorožce, lvy, gepardy, zebry, žirafy a mnoho dalších fascinujících tvorů. Návštěva národních parků, jako je Etosha National Park, vám umožní pozorovat tyto vzácné tvory v jejich přirozeném prostředí. Při safari je vždy klíčová ohleduplnost a dodržování zásad udržitelného cestování, abychom chránili a zachovali tuto jedinečnou divočinu pro budoucí generace.
  • Nezapomenutelné zážitky a dobrodružství safari v Namibii je skutečným dobrodružstvím a zážitkem na celý život. Budete mít možnost podívat se na zvířata zblízka a sledovat jejich přirozené chování. Můžete se vydat na game drive ve speciálně upravených vozidlech a objevovat úchvatné scenérie, sledovat západ slunce nad savanou a poslouchat zvuky divočiny v noci. Některé safari nabízejí také možnost výletů pěšky nebo dokonce safari na koni, což vám umožní zažít přímý kontakt s přírodou.

Tato fascinující země vám nabídne rozmanitou krajinu, množství divoké zvěře a nezapomenutelné zážitky. Pokud máte rádi přírodu, dobrodružství a jedinečné zážitky z cestování, je safari v Namibii ideální volbou.


Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím