Poslední Bondovka se vrací ke kořenům-na Jamajku!!

Kdo by neznal britského agenta 007, který svou elegancí a láskou ke krásným ženám a k Martini baví diváky téměř 60let!

Karibský ostrov Jamajka je dějištěm nejnovější Bondovky s názvem ,,No Time To Die", která je v pořadí již 25tá. Právě zde spisovatel Ian Fleming v 50 letech vytvořil do svých románů fiktivní postavu utajeného agenta 007 a v roce 1962 se zde natočil první díl Dr. No s ikonickým Seanem Connerym. Na Jamajku se pak James Bond vrátil o 11 let později v ,,Žít a nechat zemřít"

Chcete-li se vydat po stopách Jamese Bonda a slunit se na pláži Laughing Waters Beach (slavný výstup z moře herečky Ursuly Andress) nebo se zaposlouchat do reggae tónů hudebníka Boba Marleyho, nenechte si ujít tento zelený ostrov. Ten mimo jiné nabízí úchvatné vodopády, místní kořeněnou kuchyni a ten nejlepší rum. Nejnovější Bondovka je v kinech od 30.9. 2021 a na upoutávku se můžete podívat ZDE.

Jamajku máme v naší stálé nabídce a umíme vám ji připravit na míru. Ke vstupu je nutný PCR/antigenní test (ne starší 72h), pre-autorizace, vyplněný dotazník a cestovní pojištění.

Hranice ostrova Mauricius se otevřely po 18 měsících

Teď je ten nejlepší čas zase naskočit na vlnu a třeba si i zasurfovat!! Možná máte Mauricius spojený  jen s pohodovou ,,válečkou" na bělostné pláži s drinkem v ruce. Ale i vodní živlové si přijdou také na své. Jižní část ostrova kolem Tamarin Bay je známá surfařská oblast, kterou proslavili australští hippie surfaři v 60 letech minulého století. Ostrov nabízí kromě surfování a krásných pláží také jedinečnou faunu a floru, hory, deštný prales, vodopády nebo geopark. Užijí si zde jak gurmáni, tak potápěči, či milovníci turistiky. Prostě malý ostrov s širokým záběrem cestovatelských požitků!!

Dne 1.10.2021 se oficiálně otevřely hranice indického ostrova Mauricius. Ten byl uzavřený celých 18 měsíců. Očkovaní turisté mohou cestovat po ostrově neomezeně, musí jen splnit požadavky pro vstup: certifikát o očkování, negativní test (72h před příletem), cestovní pojištění vč. COVID, zdravotní formulář. Hotely je pak vyžadován antigenní test během check-inu a následně 5. den. Oba testy hradí hotel, a jakmile obdržíte výsledek prvního testu, můžete neomezeně cestovat. 

Neočkovaní turisté mohou také přicestovat na ostrov, ale kromě výše uvedeného musí strávit ještě 14 dní v hotelové karanténě a podstoupit další 2 testy v den 7 a 14. 

Rádi vám poradíme s výběrem vašeho dovolenkového ráje!!

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím