Tulia Zanzibar

Zanzibar

Líbí se vám? Napište nám!
Udělejte krok a vstupte do světa luxusu jménem Tulia Zanzibar.  Tulia Zanzibar fascinuje všechny smysly a slovo "dovolená" povznáší na úplně jinou úroveň.

Informace o hotelu

Udělejte krok a vstupte do světa luxusu jménem Tulia Zanzibar. Úžasné ubytování, dokonalé služby, bezkonkurenční gastronomie, exklusivní SPA a dech beroucí bazén, který na horizontu splývá s oceánem. Tulia Zanzibar fascinuje všechny smysly a slovo "dovolená" povznáší na úplně jinou úroveň.

Umístění

Pětihvězdičkový resort Tulia Zanzibar najdete na východním pobřeží ostrova, na přenádherné pláži Pongwe, 39 km od Zanzibar City v Tanzanii. Pětihvězdičkový resort má privátní, sněhobílou pláž a pyšní se unikátní zahradou, čítající téměř 400 druhů původních rostlin.

Ubytování

Tulia Zanzibar nabízí svým klientům 16 stylových vil s privátními terasami. Každá z vil je do posledního detailu koncipovaná jako samostatná oáza klidu, pohodlí. Hosté mají k dispozici perfektně vyškolený a ochotný personál připravený plnit všechna individuální přání. Vybírat můžete ze tří úrovní ubytování, všechny bez jediného kompromisu směrem k soukromí, ke stylu a zařízení vil. Schovaní v náruči palem a bohaté zahrady se budete cítit jako v bavlnce.

Inspirace

V čase, který si dopřejete u nás strávit se můžete věnovat aktivnímu i pasivnímu odpočinku, můžete se rozmazlovat v našem exklusivním SPA, procházet se nádhernou zahradou, využít sportovní nabídky, či cestovat a užít si tak jedinečné atmosféry ostrova. Na svoje si u nás přijdou zamilované páry i celá rodina.

 

 

Umístění hotelu

Pětihvězdičkový resort Tulia Zanzibar najdete na východném pobřeží ostrova, na přenádherné pláži Pongwe, 39 km od Zanzibar City v Tanzánii. Pětihvězdičkový resort má privátní, sněhobílou pláž a pyšní se unikátní zahradou, čítající téměř 400 druhů původních rostlin.