EXPO DUBAJ 2021/2022

****

Dubaj

Líbí se vám? Napište nám!
Představujeme vám největší světovou show, která se uskuteční v roce 2021-2022 v Dubaji. Vítejte v EXPO DUBAJ!!!

Informace o zážitku

EXPO 2020 v Dubaji proběhne v termínu od 1. října 2021 do 31. března 2022. Jedná se o první světovou výstavu, která se uskuteční v této části světa, poprvé je hostitelem arabská země.

Hlavním tématem je „PROPOJENÍ", vize pokroku a rozvoje založená na společném záměru a odhodlání, s podtématy „Udržitelnost, Mobilita a Příležitost".

Areál o rozloze 438 hektarů bude ve tvaru květu se „třemi okvětními lístky" dle jednotlivých podtémat.  Umístěn bude mezi Dubají a Abú Dhabí (cca ve třetině cesty). Organizátoři počítají s tím, že EXPO 2020 bude mít více než 200 účastníků z více než 190 zemí, počítá se s návštěvností 25 milionů osob

PROGRAM 6 DNÍ/5 NOCÍ (v období 1.10. 2021 – 31.3. 2022)

DEN 1 – PŘÍLET DO DUBAJE
Přílet do Dubaje, privátní transfer do hotelu ZABEEL HOUSE Mini , ZABEEL HOUSE Al Seefnebo AL SEEF HERITAGE HOTEL. Stylové 3* a 4*  designové hotely na břehu Dubaj Creek, 10min jízdy od letiště, 15min od centra.  Ubytování v SGL/DBL/TWIN pokojích se snídaní (cena pokojů je zde STEJNÁ!!!) Nocleh v hotelu.
DEN 2 - 5 EXPO DUBAJ
Snídaně v hotelu, EXPO – návštěva výstavy
DEN 6 – ODLET Z DUBAJE
Snídaně v hotelu,  transfer na letiště a odlet zpět do Prahy.

CENA: od 18 000Kč/os./ DBL pokoji

Cena balíčku zahrnuje: mezinárodní letenku se společností Smart Wings , ubytování na 5 nocí se snídaní v hotelu Zabeel House Mini,  privátní zpáteční transfery z letiště do hotelu a zpět, 3denní vstupenku na výstavu EXPO.


Aktuálně létají do Dubaje tři aerolinky, které operují přímé zpáteční spoje Praha – Dubaj (SMART WINGS, EMIRATES A FLY DUBAI) 

Na výstaviště existují 1, 3 a vícedenní vstupenky v ceně od 33USD/os a den (71USD/3 dny).

Celková cena se tak odvíjí od termínu, výběru leteckého dopravce, vybraného ubytování a typu vstupenky. 

VČASNOST NÁKUPU VŠECH SLUŽEB JE GARANCÍ VELMI ATRAKTIVNÍCH CEN!!!

Rádi pro Vás připravíme pobyt šitý na míru, pro jednotlivce či různě velké skupinky, s programem či bez jakýchkoli aktivit.Umístění hotelu

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím