Thajsko

Dovolená v Thajsku

Líbí se vám? Napište nám!
Thajsko je ideální zemí pro nabrání sil a relaxu u moře i pro cestování za historickými pamětihodnostmi a přírodními krásami země!

Základní informace

Země mnoha tváří 

Thajsko se rozprostírá v Jihovýchodní Asii. Jeho 2 600 km dlouhé pobřeží je omýváno vodami Indického oceánu a Thajského zálivu. Thajsko je zemí mnoha tváří. Hornatý sever s divokou džunglí je vystřídán průmyslovou oblastí Bangkoku a jeho okolí a jih země je rájem pro milovníky moře. Za koupáním je možné cestovat na nedalekou Pattayu, ostrov Koh Samet (ráj pro entomology) a Koh Chang nebo doletět na ostrovy Phuket a Koh Samui. Nabízíme široký výběr ubytovacích kapacit v jednotlivých turistických oblastech ve všech cenových relacích. Doporučujeme doplnit pobyt u moře o lákavou nabídku výletů za historickými pamětihodnostmi a přírodními krásami země.

Kdy cestovat do Thajska?

Podnebí je tropické s obdobím dešťů, sucha a horkého období. Nejvhodnější doba na cestování je od prosince do března, kdy prší jen zřídka a teploty se pohybují okolo 30°C. 

Vstupní formality

Pro vstup do země je zapotřebí platný cestovní pas minimálně 6 měsíců po odjezdu. Vízum není potřeba pro turistický pobyt do 30 dnů. Doporučuje se očkování hlavně proti žluté zimnici a hepatitidě A, popřípadě proti břišnímu tyfu a hepatitidě B.

Oblíbené hotely

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím