Zanzibar

Dovolená na Zanzibaru

Líbí se vám? Napište nám!
Zanzibar je malý ráj ve velikém světě. Idylické moře, bílé pláže, zelené palmy, rámované kontextem historického dědičství a zdejší bohaté kultury. 

Základní informace

Zanzibar. Kouzelný ostrov v Indickém oceánu. 

Atmosféru, chutě, barvy i vůně vytvořily tři kultury: arabská, africká a evropská. Na místě, které náleží k Tanzanii, prožijte skvostnou dovolenou u tyrkysového moře, pod modrým nebem, na bílých plážích.Navštivte Stone Town, nejstarší svahilské pobřežní obchodní centrum ze seznamu UNESCO. Vyzkoušejte šnorchlování na korálových útesech, vodní sporty, zátoku delfínů Kizimkazi, příjemné treky. Užijte si pestré trhy s jídlem, dokonalé SPA a relaxační služby v místních hotelových resortech. Karibu znamená „vítejte" ve svahilštině. Vítáme vás na Zanzibaru, nádherném ostrově korálů, který leží v Indickém oceánu.

Kdy cestovat na Zanzibar?

Období dešťů začíná ke konci března a silné deště trvají až do května. Slunce však stále svítí a teplota klesá přibližně na 25 °C. Nejlepší období pro návštěvu Zanzibaru je od srpna do března. Kdybychom měli vypíchnout pouze jeden měsíc, pak je to únor.

Vstupní formality

Pro občany ČR je nutné vízum pro všechny druhy pasů a získáte jej po příletu přímo na letišti za poplatek 50 USD. Platnost pasu musí být minimálně šest měsíců po plánovaném odjezdu. Žádné očkování není povinné, jen v případě, že cestujete ze země s výskytem žluté zimnice, bude po Vás požadováno potvrzení o očkování na tuto nemoc.

Oblíbené hotely

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím