Indie

Dovolená v Indii

Líbí se vám? Napište nám!
Majestátné hory, kulturní dědictví, rozmanitá kuchyně a rozporuplné zážitky. O Indii se říká že změní každého, kdo se sem byť jednou podívá. Vyzkoušejte to s námi!

Základní informace

Najděte v sobě s pomocí ajurvédy harmonii těla a duše 

Indická republika pokrývá část jižní Asie a první známky lidské kultury zde sahají do 3. tisíciletí př. n. l. Nabízí majestátné hory, kulturní dědictví, rozmanitou kuchyni a rozporuplné zážitky. O Indii se říká "že změní každého, kdo se sem byť jednou podívá". 

Kdy cestovat do Indie?

Kromě hor severní Indie je ideální období od listopadu do března. Po té nastává velmi horké léto (vhodné pro cesty do hor), kdy se denní teploty pohybují mezi 40 a 50 stupni Celsia ve stínu. Přibližně v polovině června začíná období monzunových dešťů, během něhož je v Indii velmi teplo a velmi vlhko. Období dešťů trvá do srpna/září. 

Vstupní formality

Všichni občané ČR potřebují ke vstupu do Indie (a to i v případě tranzitu) platné indické vízum. Od 1. dubna 2017 umožnila Indie pro občany České republiky žádat o elektronické vízum (e-VISA). Cena víza je cca 30 USD
Žádost o e-Tourist visum se podává online v angličtině na :https://indianvisaonline.gov.in/evisa/tvoa.html
S potřebnými detaily a vyřízením žádosti Vám rádi pomůžeme.

Kromě zájezdů na míru (ve formě okruhů i pobytů) věnujeme zvláštní pozornost pobytům ozdravným, detoxikačním, hubnoucím i zkrášlujícím.

Oblíbené hotely

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím