Seychely

Dovolená na Seychelách

Líbí se vám? Napište nám!
Seychely jsou synonymem pro luxus, kvalitní služby, nekončící pláže a průzračně tyrkysové moře, lemované rozmanitou vegetací. Splní očekávání i toho nejnáročnějšího cestovatele, který se na Seychely bude po první návštěve stále vracet. 

Základní informace

Perla v Indickém oceánu

Ostrovy leží v Indickém oceánu východně od Afriky a jižně od rovníku. Stát tvoří 115 ostrovů. Mezi nejčastěji navštěvované ostrovy patří Mahe, Praslin a La Digue. Kilometry stříbrně bílých písečných pláží, křišťálově čistá voda, rozmanitá tropická vegetace, bohatá flóra a fauna, zaručují prožití krásné dovolené. Pobyt zpříjemní oceánské podnebí, které se vyznačuje malými teplotními výkyvy. Zájezd je možné si oživit kombinací jednotlivých ostrovů. Mezinárodní letiště je na ostrově Mahe. 

Kdy cestovat na Seychely?

Teplota vzduchu se pohybuje mezi 27 - 30º C, teplota vody mezi 26 - 27º C. Nejteplejší měsíce jsou březen a duben, naopak červenec a srpen jsou nejchladnější. Nejteplejší měsíce jsou březen a duben, naopak červenec a srpen jsou nejchladnější. Na Seychely se cestuje po celý rok, ideální termín je od května do října.

Vstupní formality

Pro vstup do země je zapotřebí platný pas, jehož platnost musí být alespoň o 3 měsíce delší než plánovaný pobyt. Je nutno předložit zpáteční letenku, doklad o předem zajištěném ubytování na dobu pobytu (voucher od cestovní kanceláře) a prokázat dostatečnou finanční hotovost pro cestu a pobyt. Očkování není povinně vyžadováno, ale pro každého cestovatele se obecně doporučuje se nechat očkovat proti žluté zimnici, hepatitidě typu A i B, tetanu a břišnímu tyfu a užívat antimalarika.

Rádi Vám poradíme s výběrem hotelu i ostrova.

Oblíbené hotely

Lada Vágnerová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím