HURÁ DO EVROPY!!!

Jak již všichni víte, Evropa si pomalu uvolňuje opasky od restrikcí a  začíná se nám otevírat. Dnes vám nabídneme tipy na zajímavé hotely jak pro rodiny s dětmi, tak hotely jen pro dospělé v evropských destinacích, kde bude možné trávit dovolenou již toto léto!!

Chorvatsko-již se otevřelo a rádi bychom vám představili luxusní butikový hotel Boutique Hotel Alhambra &VillaAugustana v Malém Lošinji, který uchvátí hlavně páry svým  bezkonkurenčním SPA, vytříbenou kuchyní a zásobeným vinným sklepem. Naopak rodiny s dětmi jistě ocení široké spektrum služeb a bohatý program pro nejmenší hosty, stejně tak moderní design a SPA vybavení v hotelu Family Hotel Amarin. 

Malta- bohatý ostrov, co se historie, přírodních krás či gastronomie týče. Air Malta začne létat na přímo od 4.7. a cestování je pro Čechy bez omezení -tedy bez povinného testu či karantény. Na Maltě jsme pro Vás vybrali romantický butikový hotel AX The Saint John, který se nachází v centru Valetty a patří k nejhezčím hotelům v hlavním městě. Pro rodiny s dětmi je ideální polohou, ale i službami hotel Radison Blu Resort ležící na nejkrásnější pláži Malty-Golden Bay.

Sardínie–do evropského ,,Karibiku" se dostanete na přímo již od poloviny července. Na základě osobních zkušeností vám doporučujeme butikový Adults only hotel Villa del Re, nacházející se na jihu ostrova, jež spadá do kolekce Small Luxury hotels in the world. Nadchne vás přímý vstup na soukromou pláž, vzdušné a elegantní pokoje v tradičním sardinském stylu a kvalitní středomořská kuchyně.  Chcete si užít luxusní pobyt s dětmi na severním pobřeží ostrova? Pak vás 5* hotel Abi d´Oru jistě nezklame. Nachází se na jedné z nejkrásnějších pláží Marinella a jen 4km od velmi známé vesničky Porto Rotondo.

Řecko–představte si resort, který disponuje pozemkem 20 000 metrů čtverečních, velkými vzdušnými pokoji s výhledem na moře a nespočet zábavních programů a kurzů. Takový je hotel Aegialis Hotel and Spa ležící na Kykládách. 

Portugalsko–na přímo se zde dostanete od srpna. Chcete-li si užít hlavní město Lisabon se vším všudy, nechte se okouzlit butikovým hotelem, ležícím v bezprostředním centru a úchvatným výhledem na řeku. LX Boutique Hotel ocení nejen zamilovaní,ale také milovníci umění a designu. Rodiny, které rády kombinují  luxusní dovolenou s pestrými službami pro nejmenší hosty, jistě ocení koncept portugalského 5* řetězce Martinhal Sagres Beach Family Resort. Ten nabízí vilky pro celou rodinu, několik dětských klubů pro různé věkové kategorie, ale také dětský program v restauracích, nebo širokou škálu sportovních a volnočasových aktivit.

Širokou nabídku vytipovaných hotelů najdete na našem webu v jednotlivých destinacích nebo vám doporučíme hotel dle přání a dle vašich požadavků.

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím